ext

هزینه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

هزینه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و آموزش انجام پایان نامه یکی از مهم ترین عواملی است که در انجام پایان نامه برای دانشجویان اهمیت به سزایی دارد. دانشجویان تلاش می کنند که با صرفه کمترین هزینه ممکن و با بیشترین بازدهی اقدام به انجام پایان نامه یا فراگیری آنان کنند.

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد برای بسیاری از افراد امری حیاتی است که نیازمند صرف زمان و هزینه بسیاری است. برخورداری از تجربه و علم کافی نیز در این میان امری مهم و تاثیر گذار است که میزان کیفیت پایان نامه را مشخص می کنند.

موسسه آکادیا با بهره گیری از بهترین متخصصین شما را در جهت مشاوره و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترا است.

پیش از انجام پایان نامه بایستی سفارش پروپوزال کارشناسی ارشد انجام شود تا بدین ترتیب مراحل پروپوزال نویسی ارشد انجام شود. هزینه پروپوزال نویسی ارشد بسته به موضوع و سختی آن می تواند متفاوت باشد اما امر مهم در این موضوع آن است که پروپوزال به طور صحیح و کامل انجام شود.

هزینه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد عوامل متفاوتی را در بر می گیرد که تفاوت هایی را ایجاد می کند. این عوامل شامل :

رشته و گرایش :

رشته ها و گرایش ها در مقایسه با یکدیگر تفاوت های زیادی دارند . آموزش و هزینه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در برخی رشته ها و گرایش ها به دلیل سهولت دسترسی به اطلاعات آسانتر و در برخی دیگر دشوارتر است.

دانشگاه محل تحصیل :

دانشگاه ها با توجه به سطوح علمی متفاوتی که دارند هر کدام پذیرای پایان نامه در سطوح مختلفی هستند.

موضوع پایان نامه :

موضوع پایان نامه را می توان یکی از مهمترین عوامل در هزینه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد دانست. موضوع پایان نامه شما بسته به وجود منابع و کافی و دسترسی سخت و آسان می تواند شرایط آموزش متفاوتی را در بر یگیرد.

مقطع پایان نامه :

مقطعی که پایان نامه برای آن انجام می شود نیز اهمیت دارد. مطمئنا هزینه انجام پایان نامه در مقطع ارشد با دکترا تفاوت خواهد داشت.

ساعات آموزش انجام پایان نامه :

ساعاتی که محقق و آموزش دهنده انجام پایان نامه برای انجام آن توافق کرده اند از عوامل تاثیر گذار در هزینه انجام پایان نامه است.

نرم افزارهای استفاده شده در انجام پایان نامه :

نرم افزارهایی که استفاده می شوند در هزینه انجام پایان نامه تاثیر به سزایی دارند. که بر اساس تعداد و سختی و آسانی استفاده از آن ها متفاوت است.

استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد:

در برخی موارد دانشجویان تصمیم می گیرند تا از پایان نامه نوشته شده مقاله ای استخراج کنند که در هزینه انجام پایان نامه و آموزش تاثیر گذار خواهد بود.

لازم به ذکر است که برای تعیین هزینه انجام پایان نامه و آموزش تمام موارد فوق بررسی شده و بسته به شرایط موجود هزینه ها مشخص می گردد.

مراحل انجام پایان نامه

اولین مرحله انجام پایان نامه انتخاب موضوع است. در صورتی که موضوعی را انتخاب کرده اید بررسی موضوع است. موضوع شما بایستی قابلیت انجام داشته باشد. در صورتی که موضوع شما مشخص نیست ما شما را در یافتن موضوع کمک می کنیم.

در صورتی که موضوع شما تصویب شد، اقدام برای انجام مراحل دیگر آغاز می شود.

پس از انتخاب موضوع روند انجام و آموزش پروپوزال نویسی آغاز می شود. اگر شما خود پروپوزال داشته باشید ادامه کار با توجه به پروپوزال شما انجام می شود در غیر اینصورت هزینه انجام پایان نامه با آموزش انجام پروپوزال لحاظ می گردد.

پس از انجام پروپوزال برای تصویب آن اقدام می گردد. در صورت تصویب نشدن پروپوزال ما شما را تا تائید نهایی پروپوزال همراهی می کنیم.

شروع انجام پایان نامه

پس از تصویب پروپوزال روند تحقیقات پایان نامه آغاز می گردد. در تمام طول انجام پایان نامه شما در جریان چگونگی انجام تحقیقات پایان نامه قرار می گیرید و می توانید نقطه نظرات خود را در رابطه با آن بیان کنید.

انجام فصل های مختلف پایان نامه بر اساس روال موجود انجام می شود. در طی انجام پایان نامه ممکن است از نرم افزارهای خاصی استفاده شود ک این موضوع در هزینه انجام پایان نامه اثر گذار خواهد بود.

در کنار تمام موارد ذکر شده بخش آماری مربوط به پایان نامه شما نیز با توجه به نرم افزارهای موجود انجام و بررسی می شود.

تمام مراجل فوق به صورتی انجام می شود که استاد راهنمای شما از روند کار راضی باشد و در صورت ایجاد مشکل رفع خواهد شد. در انتها پس از انجام کامل پایان نامه پاورپوینتی تهیه می شود که بسته به سلیقه شما طرح های گرافیکی خاصی در آن به کار می رود.

 

 

هزینه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در واقع فصل های مختلف پایان نامه را در بر می گیرد.

فصل اول پایان نامه:

فصل اول پایان نامه اهمیت به سزایی دارد چرا که هدف شما و دیدگاه شما در این بخش تعیین می شود و راهنمای شما در ادامه انجام تحقیق خواهد بود. فصل اول پایان نامه شامل کلیات و مقدمات تحقیق است.

فصل دوم پایان نامه :

این فصل را می توان هسته اصلی پایان نامه دانست چرا که محتوای ادبیات و پیشینه تحقیق را در بر می گیرد. در این فصل تمام سوابق داخلی و خارجی و تئوری های مرتبط با موضوع شما معرفی می شود. از این جهت است که میزان کارهای انجام شده تا زمان حال حاضر در زمینه مورد نظر مشخص می شود.

فصل سوم پایان نامه:

این بخش  روش تحقیق، انجام تجزیه و تحلیل آماری را در بر می گیرد. در این بخش به چگونگی انجام تحقیق و تجزیه و تحلیل ها پرداخته می شود.

فصل چهارم پایان نامه:

در این فصل تجزیه و تحلیل های آماری با نرم افزار هایSPSS و LISREL انجام شده و توضیح داده می شود. در این جاست که حاصل تحقیقات پایان نامه مشخص می شود. استفاده از نرم افزارهای مختلف و آموزش آن تاثیر زیادی بر هزینه انجام پایان نامه دارد.

فصل پنج پایان نامه:

شامل نتیجه گیری، پیشنهادات و خلاصه تحقیق است. این بخش حسن ختام پایان نامه است و در طی آن می توانید ماحصل تحقیقات انجام شده را به نمایش بگذارید.

انجام پایان نامه نیاز به دقت و تمرکز زیادی دارد به صورتی که در طی انجام نبایستی از راه و هدف مشخص شده دور شد. انجام پایان نامه باید به صورتی باشد که حتما در جهت نگاه محقق و کار وی انجام شود.

تحقیقات مختلف بسته به موضوعات و رشته های مختلف نیازمند در اختیار قرار دادن وقت و انرژی متفاوتی است. نوع روش تحقیق نیز تاثیر به سزایی در انجام پایان نامه دارد.

 

هزینه انجام پایان نامه بیوالکتریک

بیوالکتریک یکی از گرایش های رشته مهندسی پزشکی است و در واقع امروزه آن را به عنوان زیست پزشکی می نامند. پایان نامه بیوالکتریک می تواند در حوزه های مختلفی انجام پذیرد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1-پردازش سیگنال‌های حیاتی

2-پردازش و آنالیز تصاویر پزشکی و سیستم‌های عکسبرداری

3-مدل‌سازی سیستمم‌های بیولوژیک

4-طراحی بخش‌های الکترونیکی و کنترل اعضا و اندام مصنوعی توان‌بخشی

تمام موارد ذکر شده از حوزه های تحقیقاتی هستند که دانشجویان می توانند برای انجام پایان نامه از آن ها بهره گیرند. البته لازم به ذکر است که این رشته چون در گروه مهندسی قرار می گیرد از برخی از نرم افزارها نیز در جهت انجام تحقیقات صورت می گیرد. موضوع تحقیق و نرم افزار استفاده شده در ان از موارد تاثیر گذار در هزینه انجام پایان نامه است.

نرم‌افزار متلب (MATLAB)، نرم‌افزار پایتون (Python)، نر‌م‌افزار لب ویو (Labview)، نرم‌افزار فیلد دو (Field II)، نرم‌افزار AnyBody،

نرم‌افزار پروتئوس (Proteus) از جمله نرم افزارهایی هستند که در انجام پایان نامه بیوالکتریک مورد استفاده قرار می گیرند.

هزینه انجام پایان نامه بیو مکانیک :

بیومکانیک یکی دیگر از رشته های جدیدی است که امروزه در ایران و جهان از جایگاه مناسبی برخوردار بوده و ظرفیت بالایی برای پیشرفت دارد. هزینه انجام پایان نامه بیومکانیک معیارهای متفاوتی را در بر می گیرد که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بیومکانیک گرایش ورزش، محیط پیوسته کانتینیوم، بیوفلوئید، بیومکانیک مقایسه‌ای، بیومکانیک محاسبه‌ای ازجمله گرایش های این رشته هستند که افراد با توجه به سلیقه و استعداد خود می توانند در هر یک از آن ها اقدام به تحقیقات کنند.

در بیومکانیک از نرم افزارهای مختلفی برای انجام پایان نامه بیومکانیک استفاده می شود که به شرح زیر هستند: نرم افزار متلب (MATLAB)، نرم‌افزار لب ویو (Labview)، کتیا (Catia)، نرم‌افزار AnyBody، نرم‌افزار میمیکس (Mimics).

استفاده از هریک از نرم افزارهای ذکر شده با توجه به موضوع مورد تحقیق متفاوت است. برای انجام پایان نامه بیومکانیک بایستی از منابع داخلی و خارجی معتبر بهره بگیرید.

هزینه انجام پایان نامه ساخت و تولید

ساخت و تولید یکی از گرایش های مهندسی مکانیک است که افراد می توانند در حوزه های متفاوتی در این رشته اقدام به انجام پایان نامه کنند. دانشجویان رشته ساخت و تولید می توانند در حوزه های شکل‌دهی به فلزات، جوشکاری، ماشینکاری، متالورژن هستند که انتخاب هر یک از این زمینه ها در هزینه انجام پایان نامه تاثیر به سزایی دارد.

لازم به ذکر است که در انجام پایان نامه ساخت و تولید از نرم افزارهای مختلفی استفاده می شود که با توجه به موضوع پایان نامه در یکی از زیردسته های زیر قرار می گیرد:

نرم‌افزارهای ‌CAD که به معنا طراحی به کمک کامپیوتر است.

نرم‌افزارهای سری CAM به معنی ساخت به کمک کامپیوتر هستند. . نرم افزارهای PowerMill، MasterCAM و همچنین نرم افزارهای Solidworks و CATIA از نرم افزارهای این دسته هستند.

سری CAE یا تحلیل به کمک کامپیوتر است که معمولا بر پایه اصول المان محدود عمل می‌کند.از جمله نرم افزارهای این سری می توان به Abaqus، Ansys، Nastran و Deform اشاره نمود.

هزینه انجام پایان نامه خوردگی و حفاظت مواد

یکی از گرایش های مهندسی مواد خوردگی و حفاظت مواد است که انجام پایان نامه آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این رشته نیز همانند دیگر رشته ها طیف وسیعی از موضوعات را در بر می گیرد که شامل موارد زیر است.

زمینه روش‌های متنوع پوشش‌دهی، زمینه روش پیشگیری از خوردگی . این دو زمینه شامل موضوعات گسترده ای هستند که هر کدام می تواند به عنوان یک موضوع مورد استفاده قرار گیرد.

برای انجام پایان نامه های حفاظت مواد و خوردگی از نرم افزارهای گوناگونی استفاده می شود که هر کدام برای موضوعات مختلفی کاربرد دارد. در این جا می توانید با برخی از آن ها اشنا شوید.

نرم‌افزار EIS Analyzer، برنامه Zview ،برنامه MIP، برنامه باژ از جمله نرم افزارهای کاربردی در زمینه خوردگی و حفاظت هستند که به وفور در پایان نامه خوردگی و حفاظت مواد استفاده می شود.

هزینه انجام پایان نامه ایرودینامیک

مدت های زیادی است که رشته هوافضا در زمره رشته های پر طرفدار و محبوب قرار گرفته است که هر ساله تعداد زیادی از دانشجویان به سمت آن کشیده می شوند. پر طرفدارترین گرایش این رشته، گرایش آیرودینامیک است که دارای اشتراکاتی با مهندسی مکانیک است.

به طور معمول دانشجویان گرایش آیرودینامیک در موضوعات و زمینه های مختلفی می توانند پایان نامه خود را انجام دهند. آیرودینامیک تجربی، آیرودینامیک تحلیلی، آیرودینامیک عددی، آیرودینامیک ریزپرنده ها و آیروآکوستیک از جمله این موضوعات هستند که هر کدام از آن ها نیز زیر مجموعه های متنوعی را شامل می شوند.

موضوع پیشنهادی در هزینه انجام پایان نامه ایرودینامیک تاثیر داشته و پایان نامه ها را از هم متفاوت می کند. در انجام پایان نامه از نرم افزارهای بسیار زیادی استفاده می شود که شامل Fluent، CFX ،Qblade ،Openfoam، Openfoam ،XFLR5، Xfoil ،CFturbo ،WinFoil می شوند.

نرم افزارهای فوق همه نرم افزارهایی کاربردی در انجام پایان نامه های ایرودینامیک هستند که می توانند در موضوعات مختلف مورد استفاده دانشجویان قرار گیرند.

هزینه انجام پایان نامه زیست شناسی

زیست شناسی از جمله رشته هایی است که برای همه رشته ای آشنا و برای علاقه مندان رشته تجربی بسیار جذاب است. رشته زیست شناسی در دانشگاه و در مقطع لیسانس در چهار گرایش جانوری، گیاهی، سلولی – مولکولی و زیست دریا ارائه می شود که هر کدام از این گرایش ها دارای موضوعات و واحدهای تخصصی مختص به خود هستند.

در مقطع کارشناسی ارشد شرایط کمی متفاوت است. در این مقطع گرایش های ارائه شده شامل میکروبیولوژی، ژنتیک، علوم گیاهی، علوم جانوری، بیوشیمی، سلولی و مولکولی، و زیست فناوری می شود. که معمولا انجام پایان نامه در این مقطع و در این گرایش ها انجام می شود.

اگر چه رشته زیست شناسی و انجام پایان نامه زیست شناسی در بسیاری از مواقع نیازمند آزمایشگاه است، اما نرم افزارها هم نقش به سزایی در انجام تحقیقات و همچنین هزینه انجام پایان نامه زیست شناسی دارند.

این نرم افزارها شامل R، Bio Edit، Snap Gene، MEGA، Gen Ex، Gene Runner، lin reg PCR، Comprehensive Meta Analysis، الیگو7. می شوند که در تحقیقات مختلف با موضوعات مختلف از هرکدام از آن ها بهره گرفته می شود. یکی از فرصت هایی که پس از انجام پایان نامه زیست شناسی برای دانشجویان رقم می خورد آن است که می توانند از پایان نامه خود مقاله استخراج کنند و آن را در مجلات مختلف داخلی و خارجی منتشر کنند.

هزینه انجام پایان نامه ریاضی

ریاضی یکی دیگر از رشته هایی است که طیف خاصی از دانشجویان را به خود جذب می کند که اغلب از دانش آموختگان برتر هستند. رشته ریاضی به طور کلی به دو گروه محض و کاربردی تقسیم می شود که هر کدام از ان ها شاخه های متفاوتی دارند.

ریاضی محض دارای شاخه­ های آنالیز ریاضی، جبر، هندسه، توپولوژی، منطق و فلسفه­ ی ریاضی و نظریه ­ی اعداد است.

ریاضی کاربردی دارای شاخه­ های آنالیز عددی، تحقیق در عملیات، نظریه­ ی گراف و ترکیبات، معادلات دیفرانسیل، نظریه­ ی رمز و کریپتوگرافی، ریاضیات مالی، ریاضیات صنعتی و بهینه ­سازی است.

دانشجویان از میان شاخه های مطرح شده می توانند موضوعات مدنظر خود را یافته و نسبت به انجام پایان نامه در این رشته ها اقدام کنند. پایان نامه ریاضی نیز مانند دیگر پایان نامه ها عاری از حضور نرم افزارها عاری نیست . این نرم افزارها در هزینه انجام پایان نامه می توانند تاثیر گذار باشند چرا که کار با هر کدام از آن ها شرایط خاصی دارد.

از جمله این نرم افزارها می توان به موارد زیر اشاره کرد : Matlab، Mathematica، Magma و Maple .

هزینه انجام پایان نامه معماری

رشته معماری را می توان فصل مشترک مهندسی و هنر دانست. در این رشته هنر و دانش فنی به یکدیگر گره می خورند و منجر به خلق اثری زیبا می شوند. اصلی ترین بخش انجام پایان نامه معماری انتخاب موضوع آن است. بایستی موضوعی که انتخاب می شود با توانایی ها و شناخت شما از موضوع همخوانی زیادی داشته باشد.

انجام پایان نامه معماری دارای مراحل و بخش های متفاوتی است که هر کدام از این بخش ها به انرژی و خلاقیت زیادی نیاز دارد. این مراحل شامل

مطالعه وضع موجود،، تحلیل الگوی اولیه، مطالعه فرهنگی و اجتماعی، بررسی استانداردها و تطابق آن‌ها با نمونه خودتان ، بررسی همزمان الگوهای معماری بومی و جهانی

فصل سوم انجام پایان‌نامه معماری و مرحله تهیه نقشه‌های اجرایی، فصل چهار انجام پایان‌نامه معماری ، ارائه نهایی.

مراحل ذکر شده باید با دقت کافی انجام شود تا بتوان آن را در شمار پایان نامه های موفق و قابل استناد بررسی کرد. هزینه انجام پایان نامه معماری بستگی زیادی به موضوع و سختی کار دارد.

هزینه انجام پایان نامه فیزیک :

رشته فیزیک یکی از رشته هایی است که به عنوان رشته ای دشوار شناخته می شود که به مراتب پایان نامه فیزیک نیز سخت تر می شود. اگرچه فیزیک رشته سخت و دشواری است اما هنوز هم علاقه مندان بسیاری دارد که در گرایش های مختلف فیزیک به تحصیل می پردازند. فیزیک گرایش های متفاوتی دارد که از جمله آن ها می توان به مولکولی – اتمی، هسته ای، حالت جامد و ماده چگال،  هواشناسی، اپتیک و لیزر، نظریه میدان ها، فیزیک آماری و سامانه های پیچیده، پلاسما و کیهان شناسی اشاره کرد.

معمولا دانشجویان با توجه به گرایش و علاقه خود در زمینه های ذکر شده به تحقیق می پردازند. هزینه انجام پایان نامه فیزیک با توجه به موضوعات مختلف و سختی های موجود در هر کدام از آن ها مقادیر متفاوتی را در بر می گیرد.

برای انجام پایان نامه فیزیک از نشریات مختلفی استفاده می شود که می توانید در مقاله آموزش انجام پایان نامه فیزیک با آن ها آشنا شوید.

هزینه انجام پایان نامه شیمی :

با وجود رشته های مهندسی بسیار هیچکس نمی تواند منکر اهمیت علوم پایه در پیشرفت های علمی بشود. شیمی یکی از همین رشته های علوم پایه است که معمولا در دو گرایش محض و کاربردی ارائه می شود.

اما در مقاطع بالاتر شرایط  تعداد گرایش ها بیشتر می شود. از جمله گرایش ها و موضوعاتی که در هزینه انجام پایان نامه شیمی تاثیر گذار است می توان به این موارد اشاره کرد: شیمی آلی، شیمی معدنی، شیمی تجزیه، شیمی فیزیک، نانوشیمی، فیتوشیمی، بیوشیمی است.

نرم افزارهای مورد استفاده در رشته شیمی شامل موارد زیر است : DOE Wisdom، DOE++، Design Expert،  Statistica و Design Lab. Chem Draw، Chem 3D و Chem Finder است.

همچنین نرم افزارهای عمومی دیگری همچون Excel، SPSS، matlab و minitab نیز وجود دارند که در امر انجام پایان نامه می توانید از آن ها استفاده کنید.

مشاوره پایان نامه شیمی توسط گروه تحقیقاتی آکادیا انجام می شود که شما را از زمان انتخاب موضوع پایان نامه تا مرحله دفاع همراهی می کند. برای مشاوره پایان نامه شیمی می توانید به گروه آکادیا مراجعه کنید.

در گروه آکادیا در ابتدا به شما کمک می شود تا براساس علائق خود موضوعی برای انجام پایان نامه شیمی انتخاب کنید که از همین جا اقدام برای مشاوره پایان نامه شیمی آغاز می شود. در مرحله بعدی انجام پروپوزال شیمی و در مراحل بعدی نگارش کامل پایان نامه است که در مقاله آموزش انجام پایان نامه شیمی می توانید با این مسیر آشنا شوید.

 

هزینه انجام پایان نامه روانشناسی :

روانشناسی یکی از رشته های بسیار گسترده ای است که تحقیقات در ان می تواند بخش گسترده ای از موضوعات را در بر گیرد. گرایش های مختلف رشته روانشناسی شامل : روانشناسی بالینی، روانشناسی کودک، روانشناسی کودکان استثنائی، روانشناسی صنعتی- سازمانی، زیست روانشناسی، روانشناسی حقوقی، روانشناسی مدرسه و روانشناسی  اجتماعی می شود.

در رشته روانشناسی شما می توانید در زمینه های مختلفی تحقیق کنید که هر یک از آن ها زیرمجموعه ها گسترده ای دارند. رشته روانشناسی اگر چه یک رشته در حوزه علوم انسانی است اما از نرم افزارهای مختلفی همچون SPSS  ، LISEREL ، AMOS  در تحقیقات روانشناسی کاربرد دارند.

هزینه انجام پایان نامه کامپیوتر :

هر روزه تکنولوژی بیشتر و بیشتر در زندگی افراد نفوذ می کند که مهندسی کامپیوتر نیز در این گسترش بی تاثیر نبوده است. همین امر موجب شده است که پایان نامه کامپیوتر از اهمیت زیادی برخوردار باشد. رشته کامپیوتر شامل چهار گرایش معماری کامپیوتر، نرم افزار، هوش مصنوعی و الگوریتم ها و محاسبات می باشد.

در انجام پایان نامه کامپیوتر از نرم افزارهای زیادی استفاده می شود که شامل MATLAB ، Cloudsim ، Xilinx FPGA، GAMS ، Hspice  است. این نرم افزارها جز مهم ترین و کارامدترین نرم افزارها در حوزه مهندسی کامپیوتر هستند.

هزینه انجام پایان نامه الکترونیک :

مهندسی الکترونیک از آن دسته مهندسی هایی است که طرفداران ویژه و خاص خود را دارد . مهندسی الکترونیک نیز مانند دیگر رشته ها دارای گرایش های گوناگونی است که از جمله آن ها می توان به

  1. طراحی مدار 2.سیستم و زیر گروه ادوات نیمه هادی اشاره کرد. طراحی مدار نیز خود دارای زیر مجموعه های دیجیتال و آنالوگ – سیگنال ترکیبی است.

هر کدام از گرایش های ذکر شده دارای محورهای مختلفی است که می توانید با توجه به آن ها موضوع پایان نامه روانشناسی خود را انتخاب کنید. دقت کنید که مهم ترین موضوع در انجام پایان نامه الکترونیک پیدا کردن یک موضوع کاربردی و نو است.

 هزینه انجام پایان نامه عمران مدیریت ساخت :

رشته عمران دارای گرایش های متفاوتی است که از جمله آن ها می توان به عمران سازه، عمران زلزله، عمران آب، عمران ژئوتکنیک، عمران راه و ترابری و عمران مدیریت ساخت می توان اشاره کرد. انجام پایان نامه در هر یک از گرایش های ذکر شده مستلزم انجام تحقیقات متفاوتی است.

انجام پایان نامه عمران نیازمند محاسبات بسیاری است که همین موضوع آن را تبدیل به کاری سخت و زمان بر کرده است. در انجام پایان نامه عمران از نرم افزارهای بسیاری استفاده می شود که می توانید لیست این نرم افزار ها ار از اینجا ببینید.

علاوه بر این می توانید از سایت های خارجی همانند springer و sincedirect  برای استفاده از منابع علمی استفاده کنید. انجام پایان نامه عمران نیز همانند دیگر پایان نامه ها دارای 5 فصل است که شامل مراحل زیر می شود :

• کلیات پایان نامه
• مروری بر مطالعات گذشته
• ارایه ی مکانیسم پیشنهادی برای برطرف کردن معضل پیشنهادی
• مدل سازی
• نتیجه گیری و پیشنهادات

هزینه انجام پایان نامه مهندسی صنایع :

رشته مهندسی صنایع یکی از رشته های پر طرفدار مهندسی است که دارای گرایش های سیستم های سلامت، بهینه سازی سستم ها، مدیریت نوآوری و فناوری، سیستم های کلان اقتصادی و اجنماعی، لجستیک و زنجیره ی تامین می باشد. هزینه انجام پایان نامه مهندسی صنایع با توجه به موضوع و کار آن متفاوت است.

پایان نامه مهندسی صنایع نیز مانند دیگر رشته ها شامل مراحل زیر می باشد.

1-کلیات پایان نامه
2-مروری بر مطالعات پیشین
3-روش تحقیق (ارائه مدل پیشنهادی)
4-حل مدل و تجزیه و تحلیل
5-نتیجه گیری و پیشنهادات

در هزینه انجام پایان نامه مهندسی صنایع می توان از نرم افزارهایی همچون matlab, gams,lingo,minitab,spss,super decision و  expert choice استفاده کرد. این نرم افزارها هر کدام در بخشی از انجام پایان نامه مهندسی صنایع کاربرد دارند.

می توانید برای مشاوره انجام پایان نامه از متخصصین آکادیا بهره بگیرید.

هزینه انجام پایان نامه مدیریت :

انجام پایان نامه مدیریت یکی از مباحث پر طرفدار میان دانشجویان است، چرا که بسیاری از دانشجویان در این رشته تحصیل می کنند. رشته مدیریت گرایش های بسیاری دارد که در عین آنکه بسیار شبیه به هم هستند، تفاوت هایی نیاز دارند. هر کدام از گرایش های مدیریت در حوزه های خاصی بررسی می شود.

رشته مدیریت دارای گرایش های متفاوتی از جمله مالی، دولتی، منابع انسانی، گردشگری، فناوری اطلاعات، بازرگانی و … می شود. با توجه به گرایش های متفاوت هزینه انجام پایان نامه براساس تفاوت گرایش ها و موضوعات می تواند متفاوت باشد.

مراحل انجام پایان نامه همانند پایان نامه های دیگر است. اما در پایان نامه مدیریت از نرم افزارهای مختلفی استفاده می شود که معمولا برای دانشجویان مدیریت استفاده از این نرم افزارها سخت است چرا که در طول تحصیل کمتر با آن درگیر بوده اند.

پیش از انجام پایان نامه ارشد بایستی پروپوزال آن نیز نگاشته شود که هزینه پروپوزال نویسی ارشد با توجه به موضوع آن متفاوت است.

 

 

لوگو واتس اپ
لوگو تلگرام